JMF hrubé stavby s.r.o.
recenze

3
JMF hrubé stavby s.r.o.
IČ:
IČ: 6349862
Datum založení: 22.8.2017
Tel:
Email:
Web:
O firmě:
Hodnocení
1.33
JMF hrubé stavby s.r.o.

Nedoporučuji!

1.00

1.00

12 května, 2024

Firma ze začátku působí skvěle, dokud si nezačnete hlídat nacenění. Špatně vypočítané metry a použitý materiál, následně použit špatný technologický postup, zmrvená a špatně odvedená práce. Když se ozvete, tak se ze seriózních a přátelských profíků stanou uražené děti bez špetky sebereflexe. V závěru se přestanou ozývat. Nikdy víc.

Negativní recenze

JMF hrubé stavby s.r.o.

Výmluvy jak ze základní školy

1.00

1.00

15 července, 2022

Zezačátku působili opravdu seriózně a vstřícně. Že vše zvládnou, udělají, vyjdou vstříc a poté nedokázali udělat nic na čem jsme se domluvili. Na volání nereagovali, a na zprávy reagovali tak, že problém je jinde a že oni vše řeší tak jak mají. Výmluvy typu "asi jsem vám to poslal na špatný mail, odpoledne vám vše zašlu" pak opět nic nedorazilo. Až nakonec z jejich strany ustala veškerá komunikace. Pokud chcete ztrácet čas a nervy, tak JMF hrubé stavby s.r.o. je vaše jasná volba.

Negativní recenze

JMF hrubé stavby s.r.o.

dodělání zakázky

2.00

2.00

15 května, 2022

Ze začátku vstřícné jednání, i když se zpožděním přeci jen nádrž do země usazená k naší spokojenosti. Jen nebylo dodáno čerpadlo s příslušenství. Už nám ani telefony nezvedají a ani po půl roce stále nemůžeme nádrž používat.

Negativní recenze

Hodnocení, názory a recenze firem.

Nebojte se říct svůj názor.

Sledujte Aplikanta:
© 2016 - 2024 123jobs Media s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Hodnotící portál Aplikant.cz  zveřejňuje recenze, názory, zkušenosti a hodnocení firem z celé České republiky.