Zaplo Finance s.r.o.
recenze

6
Zaplo Finance s.r.o.
IČ:
IČ: 29413575
Datum založení: 25.1.2013
Tel:
Email:
O firmě:
Hodnocení
1.06
Zaplo Finance s.r.o.

nebrat nic od Zaplo

1.00

1.00

3 ledna, 2022

Nejhorší společnost co existuje! Vzít si u nich půjčku byla největší chyba v mým životě. Obrovský úroky, naprosto nesmyslnej poplatek za odložení (ani se to neodečítá z půjčené částky), splátkový kalendář není možný, furt otravují i přes svátky na telefonu. Posílají arogantní SMS a maily. Zlatý Kamali!

Negativní recenze

Zaplo Finance s.r.o.

Zaplo.cz recenze

1.00

1.00

3 října, 2021

Předem mého komentáře chci napsat že u této ani jiné nebankovní společnosti bych si peníze nikdy nepůjčil prostě proto , protože se nejedná o nic jiného , než o státem podporované lichvářství , ale znám hodně lidí kteří si u nich peníze půjčili a velice trpce toho poté litovali , mnohé z nich to přivedlo do ještě horší situace než ve které byly před půjčkou od těchto lichvářů ( které se nebojím přirovnat k mafii ) , Půjčíte si například 20 tisíc , měsíční částka za odklad splacení částky je podle jejich kalkulátoru 4600 korun , přičemž se vám tato částka neodečítá z částky dlužné a tudíž jim jde do kapsy za nic , už tady na tom je vidět "POZOR NĚCO JE ŠPATNĚ NEBRAT" , pokud už si musíte půjčit vždy je lepší zkusit banku kde se v případě výpadku financí můžete dohodnout na splátkovém kalendáři , předem upozorňuji každého že u této vyděračské společnosti se žádného splátkového kalendáře nedočkáte , peníze vám sice dají hned ovšem za jakou cenu? Za cenu nezaplatíš nesmyslný odklad hned do registru dlužníku + možnost předání vašeho dluhu dalším státem podporovaným zlodějům totiž soukromým exekutorům kteří si k vaší dlužné částce přidají štědrý honorář pro svojí osobu , a tak se vám může stát že z dluhu 20 tisíc korun se vám během chvíle stane klidně 100 tisíc korun a vy jen nevěřícně koukáte , čili shrneme to , když půjčku tak si vezměte půjčku z banky s tou se dá vždy něják domluvit , pokud si půjčíte zde dopadnete jako někteří moji známý v dluhové pasti kdy dluh u této spolčnosti spláceli dalšími půjčkami atd , VELKÝ POZOR NA NĚ!

Negativní recenze

Zaplo Finance s.r.o.

recenze

1.00

1.00

22 září, 2021

Několik tisíc navíc a když se jednou zpozdite..jste okamžitě v registru dlužníků na 3roky minimum !!!!! A nikde vám nic nepujci nic kvůli tady těm opicím!! Nebankovní..ale bankám a všem řeknou o vás vše!! NEDOPORUCUJI. Rozhodně nebrat!

Negativní recenze

Zaplo Finance s.r.o.

Recenze na zaplo.cz

1.00

1.00

5 března, 2021

Normální lichva. Vysoké úroky a rpsn. Pokud se nechcete do konce života zadlužit, tak si zde půjčku neberte. Tuto firmu by měli hned zavřít.

Negativní recenze

Zaplo Finance s.r.o.

Varování před ZAPLO

1.00

1.00

7 prosince, 2020

zadnou pujcku jsem si u nich ani jinde nikdy nevzal, nastesti, ale je to normalni lichva, smejdi, staci se podivat na jejich RPSN, nechapu, jak si u teto spol. nekdo muze vzit pujcku

Negativní recenze

Zaplo Finance s.r.o.

Půjčka Zaplo

1.00

1.00

9 listopadu, 2020

Obyčejná lichva! Pozor!

Negativní recenze

Hodnocení, názory a recenze firem.

Nebojte se říct svůj názor.

Sledujte Aplikanta:
© 2016 - 2024 123jobs Media s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Hodnotící portál Aplikant.cz  zveřejňuje recenze, názory, zkušenosti a hodnocení firem z celé České republiky.