Driveto s.r.o.
recenze

4
Driveto s.r.o.
IČ:
IČ: 04765516
Datum založení: 1.2.2016
Tel:
Email:
O firmě:
Hodnocení
2.04
Driveto s.r.o.

Varování před Driveto.cz - RECENZE

1.00

1.00

11 ledna, 2024

Lákavé ceny pronájmu vozidel a na konci vás čeká tučný doplatek, auta nejsou nová jak slibují, ale lehce ojetá (konkrétně 20tis. km). Dejte si dobrý pozor při předání vozu, všechno vám pak napočítají za vysoké ceny. Lituji že jsem si takhle naběhnul tak upozorňuju ostatní.

Negativní recenze

Driveto s.r.o.

Driveto.cz je profi firma

5.00

5.00

30 září, 2021

Rychlost schválení byla několik hodin a vozidlo předáno do pár dnů. Maximální spokojenost s jejich službami. Driveto.cz doporučuji všem co chtějí bez starostí jezdit novým vozem.

Pozitivní recenze

Driveto s.r.o.

Driveto.cz recenze - pozor!!!!

1.00

1.00

21 srpna, 2021

Pozor. Je to vyčítána banda z Prahy. Cílem je okrádat důvěřivé lidi. Ruce pryč od nich.

Negativní recenze

Driveto s.r.o.

Varování před Driveto.cz

1.00

1.00

20 září, 2020

Vřele doporučuji nenechat se nachytat webem plným líbivých prohlášení a prezentovaných výhod a začíst se do obchodních podmínek. Jsou totiž v podstatě hrůzostrašné a celý Driveto klub je vlastně nalákání na nákup zajíce v pytli. Vozidlo před složením zálohy nemůžete vidět. Fotografie na webu jsou popsány pouze jako ilustrativní. Tak že pokud chcete auto vidět musíte nejdřív podepsat smlouvu a složit zálohu (cca 15-30 tisíc korun). Zároveň ale z obchodních podmínek jasně vyplívá, že auto při předání nemůžete nijak odmítnout (viz. obchodní podmínky bod 4.1) kde smlouva nabývá platnost v okamžiku zaplacení zálohy. Za vozidlo totiž začínáte platit v okamžiku, kdy Vám společnost Driveto uloží auto převzít a to i v případě, že auto převzít odmítnete (viz bod 4.4). Pokud totiž auto nepřevezmete tak dle obchodních podmínek je to váš problém a protože jste zálohu už zaplatili, pronájem už běží. Nepřevezmete-li automobil do 30 dní hrozí Vám pokuta ve výši 10 000Kč (bod podmínek 16.1) Smlouvu můžete zrušit, ale pak se se zálohou rozlučte a navíc musíte auto platit následujících 30 dnů viz. Bod 14.2. Tak že pokud přijedete a auto neodpovídá tomu co Vám naslibovali po telefonu na což žádný papír nemáte past už sklapla a Vy jste v ní až po uši. Buď si převezmete auto co stojí před Vámi nebo odepíšete hromadu peněz. Navíc Vám Driveto může automobil kdykoli odebrat jenom proto, že se jim prostě chce a nemusí Vám to nijak vysvětlovat (viz bod 14.2 oddíl C). Ale tím to nekončí. Podle bodu 10.3 Vám totiž Driveto může auto vyměnit za jiné ve stejné třídě a výbavě. To v reálu znamená, že můžete dostat auto zcela jiné značky např. místo Škody dostanete Hyundai a pokud se Vám to nelíbí pak Vám může Driveto jednostranně ukončit smlouvu. A mohl bych pokračovat dál a dál. Kontrolujte, co podepisujete a dejte si velmi dobrý pozor na rádoby výhodnou službu. Je to totiž v podstatě jenom past na důvěřivce s cílem vytáhnout z Vás zálohu za daná auta a následně pokud s čímkoliv nejste spokojen, spolkne Vaše peníze jejich bank a Vy máte smůlu. Od Zakladatelů košíku a Heureky bych čekal trošku něco jiného. Ale když ptáčka lapají, vždy mu pěkně zpívají…

Negativní recenze

Hodnocení, názory a recenze firem.

Nebojte se říct svůj názor.

Sledujte Aplikanta:
© 2016 - 2024 123jobs Media s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Hodnotící portál Aplikant.cz  zveřejňuje recenze, názory, zkušenosti a hodnocení firem z celé České republiky.