Komerční banka, a.s.
recenze

6
Komerční banka, a.s.
IČ:
IČ: 45317054
Datum založení: 5.3.1992
Tel:
Email:
O firmě:
Hodnocení
1.76
Komerční banka, a.s.

Služby

1.00

1.00

20 června, 2023

Jsem klientem Komerční banky velmi velmi dlouho. Dokud jsem nic nepotřeboval, tak jsem byl spokojen. Měl jsem platinovou kartu a cítil jsem se OK. V momentě, kdy jsem začal něco potřebovat, zjistil jsem, že zde pracují někteří naprosto nekvalifikovaní pracovníci. Kvůli zřízení devizového účtu jsem musel 5 x na pobočku, protože s tím noví pracovníci neměli zkušenosti. Na schůzku s osobním bankéřem jsem přišel včas, ale čekal jsem 50 minut na jednání (údajně klient přede mnou přišel pozdě, což mne ale nezajímá). Často se mi stává, že v době, kdy chci provést časově závislou transakci, internetové bankovnictví je nedostupné. Platí se za vedení účtů, nákup deviz, měsíční poplatek za nadlimit deviz (!) atd. Chápu, že banka musí z něčeho žít, ale ve srovnání s poplatky v jiných bankách by měly být služby unikátní. Začínám přesouvat prostředky do jiných bank. Škoda....

Negativní recenze

Komerční banka, a.s.

Nejhorší banka na českém trhu, nekonečné výmluvy a za 2 měsíce nesjou schopni vyřídit hypotéku, jdu jinam.

1.00

1.00

26 července, 2022

Negativní recenze

Komerční banka, a.s.

KB spokojenost

5.00

5.00

2 ledna, 2022

Mám KB už 19 let a nemám s tím nejmenší problém. Dostal jsem 3 hypotéky a tři půjčky, z toho už mám vše zaplaceno kromě jedné hypotéky. Pokud jsem něco potřeboval zvedl jsem telefon kdekoli na světě a KB to zařídila. KB není banka pro socky.

Pozitivní recenze

Komerční banka, a.s.

Nedoporučuju

1.00

1.00

25 října, 2021

Nejhorší ze tří bank, u kterých spravuji účet. Složité, nekomfortní. A co nejhorší - bez upozornění nutná aktualizace KB klíč v mobilu, ale opětovná aktivace kódem z bankomatu nebo osobně na pobočku !! Takže v případě nuceného pobytu doma nebo mimo dosah pobočky a bankomatu nelze po nucené aktualizaci spravovat internetové bankovnictví.

Negativní recenze

Komerční banka, a.s.

Poplatky -recenze komerční banky

1.00

1.00

7 července, 2021

KB nebrat , kradou , ono pokud často nakupujete a točí se peníze na účtu tak si nevsimnete pokud vám zmítané 100 Kč xkrat za měsíc ale pokud si necháte na ucte 500 a stejnou vám x poplatku kouknete a na ucte 56 Kč , o dva dny -2,6 a přitom žádný popisek žádná platba nic , takže kam zmizeli peníze nevíte , jsou to zloději!!

Negativní recenze

Komerční banka, a.s.

Varování před Komerční bankou!

1.00

1.00

14 dubna, 2021

Já mám termín předčasného splacení hypotéky u KB právě dnes. Mě naúčtovali cca 31 tis. Kč pokutu. Tato častka představuje úrokové náklady. Ale tyto náklady nevznikly bance v okamžiku předčasného splacení, ale už v okamžiku, kdy si obstarávala na finančním trhu peníze pro zafinancování naší hypotéky. Tudíž tam není přícinná souvislost mezi vynaložením nákladu a předčasným splacením. Stejně to vidí i ČNB ve svém stanovisku z března 2019. Už to řeším s advokátem a budeme zahajovat řízení u finančního arbitra, aby nám tyto peníze byly vráceny.

Negativní recenze

Hodnocení, názory a recenze firem.

Nebojte se říct svůj názor.

Sledujte Aplikanta:
© 2016 - 2024 123jobs Media s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Hodnotící portál Aplikant.cz  zveřejňuje recenze, názory, zkušenosti a hodnocení firem z celé České republiky.