Oresi s.r.o.
recenze

6
Oresi s.r.o.
IČ:
IČ: 27240479
Datum založení: 26.5.2005
Tel:
Email:
O firmě:
Hodnocení
4.36
Oresi s.r.o.

Kuchyně v německé kvalitě

5.00

5.00

14 března, 2024

Z toho co jsme měli šanci vidět, nám byla jejich nabídka nejbližší. Pěkný design v německé kvalitě za solidní peníze, kde jsme ještě dostali překvapivě velkou slevu, že jsme ještě něco ušetřili.

Pozitivní recenze

Oresi s.r.o.

Kuchyňské studio Oresi

5.00

5.00

29 února, 2024

Nabídka kuchyňského studia Oresi se mi vždycky moc líbila, proto když jsme s manželem rekonstruovali naší kuchyni, tak jsme rovnou zamířili sem a byla to dobré rozhodnutí a stálo nám to za to.

Pozitivní recenze

Oresi s.r.o.

Slevy u Oresi

5.00

5.00

21 prosince, 2023

Podařilo se nám u Oresi pořídit novou kuchyň za super peníze v rámci jejich velkých slev a to jsme se ani nijak neošidili na výbavě. Prodejce zkušený, takže nám byl schopný i dobře poradit.

Pozitivní recenze

Oresi s.r.o.

Paneláková kuchyň od Oresi

5.00

5.00

16 listopadu, 2023

Vybrali jsme si tu velice pěknou sestavu kuchyně do panelákového bytu za fajn peníze, v rámci které máme i všechny spotřebiče se zárukou na několik let.

Pozitivní recenze

Oresi s.r.o.

Kuchyně Oresi

5.00

5.00

5 října, 2023

Řešili jsme tu kuchyň do novostavby, měli jsme jasnou představu, co bychom všechno do ní chtěli, takže vytvoření návrhu s prodejkyní nebyl už pak vůbec problém. V kuchyňském nábytku mají velký výběr, takže se dobře pracovalo. Za mě celkově dobrá zkušenost. Finální kuchyň je super.

Pozitivní recenze

Oresi s.r.o.

Nedoporučuji

1.00

1.00

10 února, 2023

Tragédie, hrůza, děs. Oresi Mareš Jihlava už nikdy víc. Slečna Vyhlídalová dokázala zkazit návrh, který měla pouze zkopírovat. Na celé kuchyni bylo takových chyb, že si to ani nedokážete představit, navíc se je snažili zametávat pod stůl. Nejlepší bylo když byli špatně navrtané panty a slečna Vyhlídalová chtěla vyvrtat díry i ve zdravých dvířkách aby jsme si mysleli, že “je to normální.” Z původních dvou dnů montáže nebyla kuchyň ani po 3 týdnech dokončená. Neustále se něco měnilo a věci se stávali horší a horší. Pokud nechcete mít problémy firmě Oresi Mareš Jihlava se vyhněte obloukem. Jsou to amatéři, kteří mají jen dobrou reklamu. Nakonec jsme kuchyň vrátili a koupili jsme si velice kvalitní kuchyň od Sykory za stejné peníze, ale s totálně odlišným jednáním a kvalitou.

Negativní recenze

Hodnocení, názory a recenze firem.

Nebojte se říct svůj názor.

Sledujte Aplikanta:
© 2016 - 2024 123jobs Media s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Hodnotící portál Aplikant.cz  zveřejňuje recenze, názory, zkušenosti a hodnocení firem z celé České republiky.