T-Mobile Czech Republic a.s.
recenze

4
T-Mobile Czech Republic a.s.
IČ:
IČ: 64949681
Datum založení: 15.2.1996
Tel:
Email:
O firmě:
Hodnocení
2.04
T-Mobile Czech Republic a.s.

Výrazné zhoršení signálu T-mobile

1.00

1.00

10 června, 2024

S T-mobile řeším již téměř 1 rok nekvalitní signál (cca po 15 letech využívání jejich služeb došlo v naší lokalitě k dramatickému zhoršení signálu) Na zákaznické lince si problém přehazují jako horkou bramboru, když žádám o konkrétní jméno pracovníka, se kterým mohu problém řešit, vždy jsem odmítnut. Když mi navrhli ,abych si u svého obchodního zástupce požádal o možnost posílení signálu ,tak ten se mi doslova vysmál s otázkou jestli je on nějaký elektromontér, aby nám navyšoval signál. Když jsem navrhl, aby na místo dojel technik a signál přeměřil, tak mi po měsíci volali ,že to nedělají. Po cca 15 letech, kdy u nich jako skupina využíváme služby , nepotřebujeme žádné smlouvy významného zákazníka, stačilo by ,kdyby se alespoň k řešení problému postavili čelem.

Negativní recenze

T-Mobile Czech Republic a.s.

Tmobile nejlepší oprátor *****

5.00

5.00

18 listopadu, 2021

Konečně mám slušného operátora a ne šmejdské O2, čekání na vypršení smlouvy bylo neskutečně dlouhé a u tmobile vše obratem vyřešeno. Telefon + internet.

Pozitivní recenze

T-Mobile Czech Republic a.s.

NIKDY VIC

1.00

1.00

13 července, 2021

Okrádají lidí . Účtují co člověk neprovola...inspekce na ně.. Bez hvězdičky... Dávám jí pro to že musím..jinak mně to nepustí dál na odeslani.......třeba je kontrolovat ... děkuji nikdy více....

Negativní recenze

T-Mobile Czech Republic a.s.

1.00

1.00

6 ledna, 2021

Tohoto operátora jsem si zvolil před dvěma roky, program ten nejjednodušší a nejlevnější, protože jsem senior a potřebuji pouze volat, být dovolán a odeslat/přijmout SMS. Určitého dne mě skončil 2 letý závazek a až v den skončení smlouvy mě informoval call-centrista, že službu mohu užívat dále, stejné podmínky, již však bez závazku, ale o 50,-Kč dražší a to bez jakéhokoliv vylepšení služby. Přemýšlel jsem o změně operátora a když jsem se tak rozhodl, tak najednou hovor stíhal hovor a že se můžeme domluvit a abych si rozmyslel změnu operátora, že pro mě naleznou výhodný produkt. Tak jsem jim odpověděl, že je pozdě, že takto měli projevovat zájem před ukončením smlouvy. A jako třešinka navíc, ani 8 dní po ukončení smlouvy mě nebyli schopni zaslat vyúčtování, "Můj T-mobile" pochopitelně přestal fungovat a tak jsem si dnes o vyúčtování napsal. Katastrofa, konec světa, nekorektnost, neprofesionalita, podvodníci lákající jenom peníze, již nikdy tohoto operátora i kdyby byl na světě jediným.

Negativní recenze

Hodnocení, názory a recenze firem.

Nebojte se říct svůj názor.

Sledujte Aplikanta:
© 2016 - 2024 123jobs Media s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Hodnotící portál Aplikant.cz  zveřejňuje recenze, názory, zkušenosti a hodnocení firem z celé České republiky.